Hydraulik Mokotów Przetykanie

Jesteśmy przygotowani merytorycznie i sprzętowo, aby pomóc Ci w udrożnianiu rur nawet w beznadziejnych przypadkach. Zanim jednak wezwiesz profesjonalną firmę hydrauliczną z Warszawy polecamy Ci abyś we własnym zakresie spróbowała/spróbował udrożnić instalację kanalizacyjną sposobami, które nie zaszkodzą rurom. Jedną z takich bezpiecznych sposobów jest gumowa przepychaczka do zlewów.

Hydraulik Warszawa udrażnianie

Przepychaczka to prosty przyrząd, który służy do udrażniania syfonów, odpływów z umywalek i zlewozmywaków. Możesz zamówić ją przez Internet, albo kupić w sklepach stacjonarnych, w których sprzedawana jest również hydraulika. Jak wygląda? Tradycyjna przepychaczka składała się z drewnianego drążka i przymocowanego do niego gumowego kielicha. Z kolei nowoczesne przepychaczki posiadają pneumatyczny mechanizm, który ułatwia udrażnianie. Dlatego, że osoba, która przepycha hydraulikę może użyć mniej siły.

Udrażnianie przepychaczką Warszawa

Aby odetkać zatkaną rurę za pomocą przepychaczki, należy najpierw zatkać gumowym kielichem otwór przepływowy. Następnie za pomocą drążka należy docisnąć kielich odpływowy kilka razy i przepchać rurę. Taki sposób na udrażnianie zatkanej rury jest nie skuteczny ponieważ może doprowadzić do przepchnięcia zatoru w innym miejscu o szerszej średnicy. Jeśli chcesz tego uniknąć, wypróbuj innego sposobu, który pomoże odetkać Ci domową hydraulikę. Ustaw gumowy kielich nad otworem, lekko naciśnij i gwałtownie pociągnij w górę. Dzięki temu wszystkie nieczystości wypłyną do umywalki.

Usługi hydraulika Warszawa

Natomiast jeśli to nie pomoże, to raczej nie warto eksperymentować ze środkami typu "Kret", lub podobnymi granulkami. Nawet najgorzej zatkana rura resztami jedzenia, czy też tłuszczami to nie skamieniały "Kret" w rurze. Takie skamienienie jest trudniejsze w odetkaniu, lecz i na to mamy sposób. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany skutecznym i szybkim udrażnianiem Twojej hydrauliki w domu to zadzwoń do nas, a my Ci pomożemy!